***Alumtab Factory***
*** آلومتاب*** Aluminium Windows and Doors.
آلومینیوم باب و شباک UPVC Windows and Doors.
یو بی وی سی باب و شباک

کارخانه آلومتاب در زمینی به مساحت 10000 متر مربع با چندین سالن مجهز تولیدی واقع در شهرک صنعتی اشتهارد در سال 1390 به بهره برداری رسید.

این مجموعه تحت مالکیت شرکت توسعه ساخت و نصب صنایع بتنی و فلزی گسترش ماناساز وابسته به هلدینگ توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه (میدکو) MIDHCO به فعالیت می پردازد.

 

زمینه فعالیت : صنایع آلومینیوم و UPVC
فعالیت های تولیدی آلومتاب به شرح ذیل است :
• تولید در و پنجره های آلومینیومی نرمال و ترمال بریک.
• تولید در و پنجره UPVC .
• طراحی و اجرای نماهای کامپوزیت و شیشه ای.

استاندارد و گارانتی محصولات

از جمله رویکردهای مدیریت مجموعه از بدو تاسیس انطباق فعالیت های مجموعه با استانداردهای داخلی و جهانی بوده است.

از اولین مواردی که بلافاصله پس از راه اندازی کارخانه آلومتاب به آن توجه شد اخذ گواهینامه مرتبط با تولیدات مجموعه از جمله گواهینامه ISO9001 سری 2008  از شرکت Alliance کانادا می باشد که در سال 2013 میلادی گواهینامه مربوطه مجددا تمدید گردید.

 با این رویکرد و به جهت ایجاد اعتماد و آرامش برای مشتریان، محصولات آلومتاب با یکسال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش به بازار عرضه می شود.

345

67 alliance-t innet-t

مواد اوليه مورد استفاده اين شرکت همگي از نوع درجه 1 انتخاب شده تا به لطف کيفيت بي شبه دستگاه هاي شرکت الوماتک آلمان بتوان محصولي درجه 1 بدست آورد.
ذیلا مواد اولیه در ساخت محصولات مختلف شرکت شامل پنجره های upvc ، پنجره های آلومینیومی ، نمای شیشه ای به تفکیک ارائه می گردند. به طور کلی مواد اولیه این شرکت شامل پروفیل های آلومینیوم و upvc ، پروفیل تقویتی گالوانیزه ، شیشه دوجداره وسه جداره و یراق آلات می باشد.
مواد اولیه مورد نیاز در ساخت پنجره های یو پی سی شامل پروفیلهای upvc ،پروفیل تقویتی گالوانیزه که درون پروفیل های UPVC جای می گیرد، یراق آلات مانند قفل و لولا و دستگیره که مکانیزم حرکتی درب و پنجره ها را تامین می کنند و شیشه های دوجداره یا سه جداره می باشند.
در ساخت پنجره های آلومینیومی نیازی به استفاده از پروفیل تقویتی گالوانیزه وجود ندارد و غالباً این پنجره های سبک تر و ظریفتر هستند.یراق مورد استفاده در این پنجره ها اصولاً با یراق مورد استفاده در پنجره های یو پی وی سی متفاوت می باشد در عین حال امکان استفاده از شیشه های تک جداره تا سه جداره و یا شیشه با پرده کرکره بین دوجداره موجود می باشد.
نماهای شیشه ای کرتن وال با پروفیل های آلومینیوم ساخته می شود.