روند نصب درب و پنجره ها

کلیه درها و پنجره های دو جداره آلومینیومی و upvc به دو روش قابلیت نصب بر روی سنگ و قوطی آهنی را دارد.

مزایای نصب روی قوطی آهنی:

۱-آب بندی و هوابندی مناسب

۲-یکسان بودن ابعاد و شاقول بودن فریم

۳-استحکام بیشتر فرآیند نصب

۴-امکان دمونتاژ و مونتاژ مجدد فرآیند نصب

 

مزایای نصب روی سنگ:

۱-هزینه کمتر نسبت به روش اول

۲- سرعت ساخت ابنیه بیشتر

 

نصب پنجره و شیشه هاي دو جداره
پس از ساخت سفارش هماهنگی هاي لازم جهت اجراي پروژه و نصب پنجره ها با مشتري صورت می پذیرد. لوازم مورد نیاز نصب از قبیل فوم ، ماستیک ، انواع پیچ ، انواع تاکوزهاي نصب و شیشه ، همراه محصول ساخته شده ارسال می شود. پس از قرارگرفتن محصول در محل پروژه ، تیم نصاب پنجره ها را با نقشه مطابقت می دهند و آنها را در محل نصب قرار می دهند . پنجره در جاي خود قرار می گیرد و فاصله آن از هرچهار طرف با فریم و مرکز بودن آن توسط نصاب انجام می پذیرد . پنجره یا درب توسط پیچ به فریم بسته می شود .
بازشوهاي پنجره یا درب را پس از نصب قاب در محل خود قرار می دهند . بستن دستگیره ها مرحله بعد از نصب قاب می باشد . در این مرحله از نصب ، شیشه هاي ثابت و بازشو نصب می شوند . نصب شیشه هاي بازشو نیاز به مهارت دارد تا پنجره در حالت رگلاژ کامل قرار گیرد و بدون هیچ مشکلی باز و بسته شود.
پنجره ها و شیشه ها به طور کامل نصب شده اند و حال نوبت تزریق فوم در فاصله نیم سانتی بین قاب و پنجره و فریم می باشد . کل درزها توسط انبساط حجم فوم پر می شود. بعد از بیست و چهار ساعت فوم ها تراشیده می شود و فاصله بین قاب و فریم به وسیله ماستیک آب بندي می شود.
درپوش سوراخ هاي نصب ( مکان هایی که پنجره یا درب توسط پیچ به فریم بسته شده است ) و شیارآب ( مکانی براي تخلیه آبی که وارد قاب شده است ) توسط نصاب در محل هاي تعبیه شده گذاشته می شود. پنجره یا درب به طور کامل نصب شده است. براي اطمینان از اجراي نصب ، نحوه عمل کردن یراق آلات ( دوحالته و تک حالته ، سرویسی ، سوئیچی ، بالکنی ) کنترل می شود.

پنجره آلومینیومی